Líbí se vám naše činnost? Budeme rádi, když nás podpoříte.

Chcete být informováni o tom, co se děje a jaké máme plány? Přihlašte se k odběru novinek do emailu.

Přispějte na konkrétní akci: nabízíme možnost příspěvku na konkrétní aktivity, který odměníme certifikátem a potvrzením o daru. Přehled najdete níže.

Vraťte s námi farské zahradě u kostela sv. Václava jejího genia loci. Přeměníme ji v krásné a klidné místo, kde si budete moci odpočinout v rozkvetlé zeleni, v objetí jedinečné architektury a s výhledem na Sv. Kopeček. V zahradě obnovíme cesty a schodiště, vysadíme nové záhony s rostlinami středověkých zahrad a vytvoříme další místa k posezení. Děkujeme

Od začátku naší činnosti jsme vytvořili 3 ha luk a několik km travnatých polních cest a musíme o ně náležitě pečovat. Například 840 m dlouhý a 25 m široký travnatý pás podél mandloňové aleje kosíme dvakrát ročně. Tím udržujeme jeho luční půvab a také funkci. Louky zadržují vodu v krajině a jsou domovem pro různé druhy hmyzu. Děkujeme, že společně s námi nenecháte louky ležet ladem a brouky ve štychu.

První tři roky života musíme stromky pravidelně zalévat. Každý z nich potřebuje až 40 l vody za měsíc. Vodu poctivě vozíme ke každému juniorovi autem. Podpořte zálivku stromů a oni se vám časem odmění. V létě poskytnou blahodárný stín, na podzim zkrotí vítr. Hmyz a ptáci v nich najdou domov i zdroj potravy. Děkujeme, že nenecháte stromy na suchu.

Adoptujte lavičku! My ji umístíme na správné místo a budeme o ni pečovat. Díky vaší podpoře dáme člověku v krajině důvod k zastavení. Lavičku můžete také darovat někomu blízkému. Věnování se na ní bude krásně vyjímat. Ozvěte se nám na krasnymikulov@gmail.com a my vše zařídíme. Děkujeme.

Poukaz nám taky můžete zaplatit přímo na transparentní účet 123-4581060287/0100, do zprávy pro příjemce napiště adresu, kam chcete poukazy zaslat, případně e-mailovou adresu pro jejich doručení ve formátu jpg nebo pdf.


Přijďte pomoci na akci spolku: každá pomocná ruka se hodí – mrkněte, jaké máme plány a kdy se jednotlivé akce konají.

Staňte se členy: chcete se zapojit do činnosti spolku pravidelně? Vyplňte přihlášku a přijďte mezi nás.

Pošlete nám dar: financování našich aktivit probíhá z darů, příspěvků a grantů. Budeme rádi za jakýkoliv příspěvek na činnost, zaslaný na náš transparentní účet. Potvrzení o daru pro daňový odpočet rádi vystavíme.